Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Download
Linki
Kategorie newsów
Kontakt
Szukaj
Redakcja
Event Calendar
PictureFlow Gallery
RODO
Komenda
· Słowem wstępu
· Kierownictwo
· Dane teleadresowe
· Służba i praca
· Zamówienia publiczne
· Modernizacje
· Do pobrania
· BIP
Struktura
· JRG
· Wydział Operacyjno-Rozpoznawczy
· Sekcja Kwatermistrzowsko-Techniczna
· Sekcja Finansów
· Sekcja Organizacyjno-Kadrowa
Galerie
· Galerie zdjęć
· Sprzęt pożarniczy
Linki

Ostatnie artykuły
Stop! pożarom traw
Sezon grzewczy - pod...
Wymagania dla szkół
Owady - zasady postę...
Wypalanie trawy, sło...
Przetłumacz stronę

Powiatowy Konkurs Plastyczny 'Zapobiegajmy pożarom' - 2015

 

 

PROTOKÓŁ

z prac Komisji eliminacji powiatowych Konkursu Plastycznego

„Zapobiegajmy pożarom”

W dniu 2 grudnia 2015 r. Komisja w składzie:

Przewodniczący:

1.      Maria Mełnicka

Członkowie:

2.      Edward Łukaszewski

Sekretarz:

3.      Marlena Kosińska

dokonała zgodnie z obowiązującym Regulaminem oceny nadesłanych prac na eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”.

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyły następujące osoby:

GRUPA I      [przedszkola]

Zgłoszono 37 prac, z których zwyciężyły:

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Placówka

1

Wiktoria WOJCIECHOWSKA

Przedszkole w Strzygach

2

Marta KALISZ

Przedszkole Publiczne w Łaszewie

3

Igor KOMOROWSKI

Przedszkole Niepubliczne ul. Kamionka w Brodnicy

wyróżnienie

Klaudia CIECIÓRSKA

Przedszkole Niepubliczne ul. Jagiellońska w Brodnicy

wyróżnienie

Eryk KALINOWSKI

Przedszkole Samorządowe w Jabłonowie Pomorskim

 

GRUPA II     [klasy I – III]

Zgłoszono 48 prac, z których zwyciężyły:

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Placówka

1

Anna DOBROSIELSKA

Szkoła Podstawowa w Jabłonowie Pomorskim

2

Michał GŁODOWSKI

Szkoła Podstawowa w Strzygach

3

Lena JAGŁA

Szkoła Podstawowa nr 7 w Brodnicy

Wyróżnienie

Jagoda PNIEWSKA

Szkoła Podstawowa w Gortatowie

Wyróżnienie

Magdalena RUTKOWSKA

Szkoła Podstawowa w Strzygach

 


GRUPA III    [klasy IV – VI]

Zgłoszono 50 prac, z których zwyciężyły:

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Placówka

1

Nikola DZWONKOWSKA

Szkoła Podstawowa w Gorczenicy

2

Martyna MARKWART

Szkoła Podstawowa w Jabłonowie Pomorskim

3

Miłosz CZEPEK

Szkoła Podstawowa w Jajkowie

Wyróżnienie

Mateusz PLECHOWSKI

Szkoła Podstawowa w Bobrowie

Wyróżnienie

Julia MACIEJEWSKA

Szkoła Podstawowa w Gortatowie

 

GRUPA IV    [klasy gimnazjalne]

Zgłoszono 25 prac, z których zwyciężyły:

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Placówka

1

Sandra KULISZ

Gimnazjum w Jabłonowie Pomorskim

2

Hubert SIKORSKI

Gimnazjum w Jabłonowie Pomorskim

3

Weronika BRUSKA

Gimnazjum w Brzoziu

Wyróżnienie

Marta RUDNIK

Gimnazjum w Jabłonowie Pomorskim

Wyróżnienie

Sylwia GORLIK

Gimnazjum w Jabłonowie Pomorskim

 

GRUPA V         [klasy ponadgimnazjalne]

Zgłoszono 11 prac, z których zwyciężyły:

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Placówka

1

Barbara KOZIKOWSKA

I Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy

2

Weronika WACŁAWSKA

I Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy

3

Roksana GUMKOWSKA

Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim

Wyróżnienie

Zuzanna BILICKA

Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim

 

Zwycięskie prace zostały zakwalifikowane na eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”.

Ponadto Komisja postanowiła dodatkowo poza konkursem wyróżnić i nagrodzić następujące osoby:

 

Grupa wiekowa

Imię i nazwisko

Placówka

I

Maria CANTEK

Przedszkole Niepubliczne, ul. Kamionka w Brodnicy

Adam MAŃKA

Przedszkole w Gołkowie

Maksymilian PREIS

Przedszkole Samorządowe w Jabłonowie Pomorskim

Łukasz SARNOWSKI

Przedszkole w Jajkowie

Patryk JADANOWSKI

Przedszkole w Pokrzydowie

Julia KRUSZEWSKA

Daniel KULWICKI

Przedszkole w STRZYGACH

Grupa wiekowa

Imię i nazwisko

Placówka

II

Bartosz GOŚCINNY

Szkoła Podstawowa w Cielętach

Martyna CIESIELSKA

Szkoła Podstawowa w Szabdzie

IV

Karolina ŁYSIK

Gimnazjum w Bobrowie

Natalia OLSZEWSKA

Agata PROCH

Zuzanna RUTKOWSKA

Gimnazjum nr 2 w Brodnicy

Wiktoria SZYSZKOWSKA

Gimnazjum w Jabłonowie Pomorskim

Adam KĘDZIORSKI

Gimnazjum w Zbicznie

 

 

Znajdź nas na Facebook
Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP
· Skład Zarządu i Komisji Rewizyjnej
· Plan pracy zarządu
· Plan pracy prezydium zarządu
· Kalendarz imprez i uroczystości
· Turniej Wiedzy Pożarniczej
· Sport
· Informacje bieżące
· Galeria
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Korpus Służby Cywilnej
· Informacje
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
KSRG
· Zadania
· Struktura
· Zintegrowane Stanowisko Kierowania
· Szkolenie OSP
· Zawody OSP
Statystyka
· Statystyka roczna
· Działania ratownicze