Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Download
Linki
Kategorie newsów
Kontakt
Szukaj
Redakcja
Event Calendar
PictureFlow Gallery
RODO
Komenda
· Słowem wstępu
· Kierownictwo
· Dane teleadresowe
· Służba i praca
· Zamówienia publiczne
· Modernizacje
· Do pobrania
· BIP
Struktura
· JRG
· Wydział Operacyjno-Rozpoznawczy
· Sekcja Kwatermistrzowsko-Techniczna
· Sekcja Finansów
· Sekcja Organizacyjno-Kadrowa
Galerie
· Galerie zdjęć
· Sprzęt pożarniczy
Linki

Ostatnie artykuły
Stop! pożarom traw
Sezon grzewczy - pod...
Wymagania dla szkół
Owady - zasady postę...
Wypalanie trawy, sło...
Przetłumacz stronę

XI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO STRAŻAKÓW - II dzień

XI Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej

Brodnica 15, 17 listopada 2016 r. 

 

W dniach 15 oraz 17 listopada 2016 r. w Brodnicy odbyły się „XI Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej”. W rozgrywkach wzięło udział 18 reprezentacji komend powiatowych i miejskich Państwowej Straży Pożarnej województwa kujawsko-pomorskiego oraz Szkoły Podoficerskiej w Bydgoszczy. Eliminacje grupowe przeprowadzono na hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy natomiast finał turnieju rozegrano na hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brodnicy. Imprezę patronatem objął Burmistrz Brodnicy oraz Starosta Brodnicki.

XI Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej wygrała reprezentacja Komendy Miejskiej PSP w Toruniu. Kolejność wszystkich drużyn ścisłego finału przedstawia się następująco:

 

  1. 1.       KM PSP TORUŃ
  2. 2.       KM PSP WŁOCŁAWEK
  3. 3.       KP PSP CHEŁMNO

 

  1. KM PSP BYDGOSZCZ
  2. KP PSP SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
  3. KP PSP RYPIN
  4. KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
  5. KP PSP NAKŁO

W trakcie turnieju prowadzono również dodatkowe klasyfikacje indywidualne które pozwoliły wyłonić:

  • najlepszego strzelca – Patryk Ciężkowski (KM PSP TORUŃ)
  • najlepszego bramkarza – Rafał Krzywania (KM PSP TORUŃ)
  • najlepszego zawodnika – Piotr Gross (KP PSP CHEŁMNO)

 

 

Finał Mistrzostw swą obecnością zaszczycili: Pan Paweł Szramka – Poseł na Sejm RP, Pan Zbigniew Sosnowski – Poseł na Sejm RP, st.bryg. Janusz Halak – Kujawsko-Pomorski Komendant Wojewódzkiego PSP, Pan Piotr Boiński – Starosta Brodnicki oraz Pan Jarosław Radacz – Burmistrz Brodnicy.

Rozgrywki przebiegały w sportowej atmosferze rywalizacji zgodnie z zasadami fair-play. Wszyscy uczestnicy finału otrzymali indywidualne nagrody rzeczowe, drużyny pamiątkowe puchary a zwycięscy medale.

 

Tabela wyników GRUPA „E”

 

Drużyna

RYPIN

ALEKSANDRÓW KUJ.

TORUŃ

BYDGOSZCZ

RYPIN

-

2:0

0:2

1:3

ALEKSANDRÓW KUJ.

0:2

-

0:4

1:3

TORUŃ

2:0

4:0

-

2:0

BYDGOSZCZ

3:1

3:1

0:2

-

 

Miejsce

Drużyna

Ilość punktów

Gole

Strzelone

Stracone

3

RYPIN

3

3

5

4

ALEKSANDRÓW KUJ.

0

1

9

1

TORUŃ

9

8

0

2

BYDGOSZCZ

6

6

4

 

Tabela wyników GRUPA „F”

 

Drużyna

CHEŁMNO

SĘPÓLNO KR.

WŁOCŁAWEK

NAKŁO

CHEŁMNO

-

3:0

1:1

1:3

SĘPÓLNO KR.

0:3

-

2:2

3:1

WŁOCŁAWEK

1:1

2:2

-

6:1

NAKŁO

3:1

1:3

1:6

-

 

 

Miejsce

Drużyna

Ilość punktów

Gole

Strzelone

Stracone

2

CHEŁMNO

4

5

4

3

SĘPÓLNO KR.

4

5

6

1

WŁOCŁAWEK

5

9

4

4

NAKŁO

3

5

10

 

 

Mecz o VII miejsce (4 miejsca z grupy E I F)  13.40 – 14.05

 

Grupa/Drużyna

Reprezentacja

Reprezentacja

Wynik

Karne

E4 – F4

ALEKSANDRÓW KUJ.

NAKŁO N. NOTECIĄ

3:3

1:0

 

PÓŁFINAŁ         I    14.10 - 14.35,       II         14.40-15.05

 

Lp.

Grupa/Drużyna

Reprezentacja

Reprezentacja

Wynik

1

E1 - F2

TORUŃ

CHEŁMNO

4:1

2

E2 – F1

BYDGOSZCZ

WŁOCŁAWEK

1:3

 

Mecz o V miejsce (3 miejsca z grupy E i F)   15.10-15.35

 

Grupa/Drużyna

Reprezentacja

Reprezentacja

Wynik

Karne

E3 – F3

SĘPÓLNO KRAJ.

RYPIN

3:3

1:0

 

Mecz o III miejsce (przegrani z półfinałów)   15.40-16.05

 

Reprezentacja

Reprezentacja

Wynik

CHEŁMNO

BYDGOSZCZ

1:0

 

FINAŁ          16.10-16.45

 

Reprezentacja

Reprezentacja

Wynik

TORUŃ

WŁOCŁAWEK

5:2

 

KLASYFIKACJA

Miejsce

Drużyna

1

KM PSP TORUŃ

2

KM PSP WŁOCŁAWEK

3

KP PSP CHEŁMNO

4

KM PSP BYDGOSZCZ

5

KP PSP SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

6

KP PSP RYPIN

7

KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

8

KP PSP NAKŁO N. NOTECIĄ

NAJLEPSZY STRZELEC

Imię i nazwisko

Drużyna

PATRYK CIĘŻKOWSKI

KM PSP TORUŃ

NAJLEPSZY BRAMKARZ

Imię i nazwisko

Drużyna

RAFAŁ KRZYWANIA

KM PSP TORUŃ

NAJLEPSZY ZAWODNIK

Imię i nazwisko

Drużyna

PIOTR GROSS

KP PSP CHEŁMNO

Znajdź nas na Facebook
Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP
· Skład Zarządu i Komisji Rewizyjnej
· Plan pracy zarządu
· Plan pracy prezydium zarządu
· Kalendarz imprez i uroczystości
· Turniej Wiedzy Pożarniczej
· Sport
· Informacje bieżące
· Galeria
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Korpus Służby Cywilnej
· Informacje
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
KSRG
· Zadania
· Struktura
· Zintegrowane Stanowisko Kierowania
· Szkolenie OSP
· Zawody OSP
Statystyka
· Statystyka roczna
· Działania ratownicze