Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Download
Linki
Kategorie newsów
Kontakt
Szukaj
Redakcja
Event Calendar
PictureFlow Gallery
RODO
Komenda
· Słowem wstępu
· Kierownictwo
· Dane teleadresowe
· Służba i praca
· Zamówienia publiczne
· Modernizacje
· Do pobrania
· BIP
Struktura
· JRG
· Wydział Operacyjno-Rozpoznawczy
· Sekcja Kwatermistrzowsko-Techniczna
· Sekcja Finansów
· Sekcja Organizacyjno-Kadrowa
Galerie
· Galerie zdjęć
· Sprzęt pożarniczy
Linki

Ostatnie artykuły
Stop! pożarom traw
Sezon grzewczy - pod...
Wymagania dla szkół
Owady - zasady postę...
Wypalanie trawy, sło...
Przetłumacz stronę

Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego - Zapobiegajmy pożarom

Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 

Zapobiegajmy pożarom”

 

W dniu 22 grudnia 2016 r. w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Brodnicy odbyło się rozstrzygnięcie eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  „Zapobiegajmy Pożarom”. W konkursie wzięło 167 prac mieszkańców powiatu brodnickiego w grupach: przedszkoli, klas 1-3 szkół podstawowych, klas 4-6 szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz dorosłych.  


Komisja w składzie: Marlena Dobrosielska–Jankowska – przewodnicząca oraz Izabela Nagorzycka i Edward Łukaszewski dokonała zgodnie z obowiązującym regulaminem  konkursu oceny nadesłanych prac i ustaliła laureatów W poszczególnych kategoriach wiekowych:


GRUPA I          [przedszkola] (W tej kategorii zgłoszono 37 prac)

Imię i nazwisko laureata

Placówka, w której wykonał pracę laureat

NIKODEM NARTOWSKI

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Marii Konopnickiej w Brodnicy

JOANNA SONTOWSKA

Przedszkole w Zbicznie

WOJCIECH CZERWONKA

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Marii Konopnickiej w Brodnicy

PIOTR JABŁOŃSKI

Przedszkole Samorządowe w Jabłonowie Pom.

KSAWIER ZIELIŃSKI

Szkoła Podstawowa w Strzygach

GRUPA II         [klasy I – III] (Zgłoszono 49 prac)

Imię i nazwisko laureata

Placówka, w której laureat wykonał pracę

WIKTORIA CZARNECKA

Szkoła Podstawowa w Płowężu

PAWEŁ MIJAKOWSKI

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gołkowie

ZUZANNA BROKOS

Szkoła Podstawowa w Gorczenicy

KACPER JASTRZĘBSKI

Szkoła Podstawowa w Nieżywięciu

BARTOSZ GOŚCINNY

Szkoła Podstawowa w Gortatowie Szkołą Filialna w Cielętach

GRUPA III        [klasy IV – VI] (Zgłoszono 48 prac)

Imię i nazwisko laureata

Placówka, w której laureat wykonał pracę

JULIA KRUSZEWSKA

Szkoła Podstawowa Górzno

ALEKSANDRA PIOTROWSKA

Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim

MIŁOSZ CZEPEK

Szkoła Podstawowa w Jajkowie

ANNA DOBROSIELSKA

Szkoła Podstawowa w Jabłonowie Pomorskim

HANNA JANKOWSKA

Szkoła Podstawowa ul. Matejki w Brodnicy

GRUPA IV        [klasy gimnazjalne] (Zgłoszono 21 prac)

Imię i nazwisko laureata

Placówka, w której laureat wykonał pracę

OLIWIA TOMASZEWSKA

Gimnazjum im. Św. Stanisława Kostki w Świedziebni

DARIA KARCZEWSKA

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim

SANDRA BEJGROWICZ

Gimnazjum im. Św. Stanisława Kostki w Świedziebni

KLAUDIA ZABŁOCKA

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bobrowie

ZUZANNA RUTKOWSKA

Gimnazjum nr. 2 w Brodnicy

GRUPA V         [klasy ponadgimnazjalne] (Zgłoszono 10 prac)

Imię i nazwisko laureata

Placówka, w której laureat wykonał pracę

MARTA FIEREK

I Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy

SANDRA TOMASZEWSKA

Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim

ADRIANNA LEWANDOWSKA

I Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy

GRUPA VI         [dorośli]  (Zgłoszono tylko 2 prace)

Imię i nazwisko laureata

Miejscowość, w której zamieszkuje laureat

PAWEŁ JANKIEWICZ

Górzno

VICKY JANKIEWICZ-PEZLER

Górzno

 

Ponadto Komisja postanowiła dodatkowo wyróżnić i nagrodzić następujące osoby:

 

GRUPA I          [przedszkola]

Imię i nazwisko

Placówka

DOMINIK LASKOWSKI

Szkoła Podstawowa w Nieżywięciu

FRANCISZEK WERĘGOWSKI

Szkoła Podstawowa w Brzoziu

 

GRUPA II         [klasy I – III]

Imię i nazwisko

Placówka

DOMINIK WŁÓDECKI

Szkoła Podstawowa w Świedziebni ( Szkoła Filialna im. KEN w Michałkach)

ZOFIA PACZKOWSKA

Szkoła Podstawowa w Świedziebni ( Szkoła Filialna im. KEN w Michałkach)

 

GRUPA III        [klasy IV – VI]

Imię i nazwisko

Placówka

DOMINIKA MANELSKA

Szkoła Podstawowa w Świedziebni

AGATA KOWALSKA

Szkoła Podstawowa w Gorczenicy

 

 

Laureaci konkursu otrzymali z rąk dh Zigniewa Sosnowskiego – Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP w Brodnicy, Pana Mariusza Klonowskiego – Wicestarosty Brodnickiego oraz bryg. Waldemara Szrull – Komendanta Powiatowego PSP w Brodnicy nagrody rzeczowe które ufundowano dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Brodnicy.

Prace wykonane przez laureatów zostały zakwalifikowane na eliminacje wojewódzkie konkursu.

Znajdź nas na Facebook
Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP
· Skład Zarządu i Komisji Rewizyjnej
· Plan pracy zarządu
· Plan pracy prezydium zarządu
· Kalendarz imprez i uroczystości
· Turniej Wiedzy Pożarniczej
· Sport
· Informacje bieżące
· Galeria
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Korpus Służby Cywilnej
· Informacje
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
KSRG
· Zadania
· Struktura
· Zintegrowane Stanowisko Kierowania
· Szkolenie OSP
· Zawody OSP
Statystyka
· Statystyka roczna
· Działania ratownicze