Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Download
Linki
Kategorie newsów
Kontakt
Szukaj
Redakcja
Event Calendar
PictureFlow Gallery
RODO
Komenda
· Słowem wstępu
· Kierownictwo
· Dane teleadresowe
· Służba i praca
· Zamówienia publiczne
· Modernizacje
· Do pobrania
· BIP
Struktura
· JRG
· Wydział Operacyjno-Rozpoznawczy
· Sekcja Kwatermistrzowsko-Techniczna
· Sekcja Finansów
· Sekcja Organizacyjno-Kadrowa
Galerie
· Galerie zdjęć
· Sprzęt pożarniczy
Linki

Ostatnie artykuły
Stop! pożarom traw
Sezon grzewczy - pod...
Wymagania dla szkół
Owady - zasady postę...
Wypalanie trawy, sło...
Przetłumacz stronę

Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom" 2017

31 marca 2017 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brodnicy odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom". Skład jury eliminacji powiatowych:

1)    mł.kpt.mgr Krzysztof Natucki – naczelnik wydziału operacyjno-rozpoznawczego,

2)    kpt.inż. Tomasz Banasik – zastępca naczelnika wydziału operacyjno-rozpoznawczego,

3)    kpt.inż. Robert Czarnecki – zastępca dowódcy jednostki ratowniczo-gaśniczej,

4)    asp.mgr Małgorzata Kur – kierownik sekcji organizacyjno-kadrowej,

5)    dh Marosz Andrzejczak – przedstawiciel Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP Brodnica,

W eliminacjach pisemnych brali udział następujący uczestnicy, którzy uzyskali następującą liczbę punktów:

 

w I grupie wiekowej (szkoły podstawowe):

 

w II grupie wiekowej (szkoły gimnazjalne):

 

w III grupie wiekowej (szkoły ponadgimnazjalne):

 

 

Do eliminacji ustnych zakwalifikowano 5 uczniów z największą liczbą punktów w kategorii szkół podstawowych, 5 uczniów z największą liczbą punktów w kategorii szkół gimnazjalnych oraz 4 uczniów z największą liczbą punktów w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

            W wyniku rozgrywek finałowych (ustnych) kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:

I grupa wiekowa (szkoły podstawowe):

  1. Hubert Wituła.
  2. Karolina Goryńska.
  3. Mateusz Muczeński.
  4. Igor Michalak.
  5. Miłosz Czepek.

II grupa wiekowa (szkoły gimnazjalne):

  1. Kacper Dolecki.
  2. Sebastian Sikorski.
  3. Marika Ninierza.
  4. Karolina Pakulska.
  5. Tomasz Bytner.

III grupa wiekowa (szkoły ponadgimnazjalne):

  1. Kacper Osiński.
  2. Agata Rybkowska.
  3. Jakub Rutkowski.
  4. Tomasz Dziak

 

            W wyniku przeprowadzonych eliminacji powiatowych następujący uczestnicy zakwalifikowali się do eliminacji na szczeblu wojewódzkim:

  1.  Hubert Wituła - w I grupie wiekowej (szkoły podstawowe),
  2. Kacper Dolecki - w II grupie wiekowej (szkoły gimnazjalne),
  3. Kacper Osiński - w III grupie wiekowej (szkoły ponadgimnazjalne).

Wszystkim uczestnikom eliminacji wręczono upominki, a laureatom dodatkowo nagrody rzeczowe.

Znajdź nas na Facebook
Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP
· Skład Zarządu i Komisji Rewizyjnej
· Plan pracy zarządu
· Plan pracy prezydium zarządu
· Kalendarz imprez i uroczystości
· Turniej Wiedzy Pożarniczej
· Sport
· Informacje bieżące
· Galeria
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             
Korpus Służby Cywilnej
· Informacje
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
KSRG
· Zadania
· Struktura
· Zintegrowane Stanowisko Kierowania
· Szkolenie OSP
· Zawody OSP
Statystyka
· Statystyka roczna
· Działania ratownicze