Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Download
Linki
Kategorie newsów
Kontakt
Szukaj
Redakcja
Event Calendar
PictureFlow Gallery
RODO
Komenda
· Słowem wstępu
· Kierownictwo
· Dane teleadresowe
· Służba i praca
· Zamówienia publiczne
· Modernizacje
· Do pobrania
· BIP
Struktura
· JRG
· Wydział Operacyjno-Rozpoznawczy
· Sekcja Kwatermistrzowsko-Techniczna
· Sekcja Finansów
· Sekcja Organizacyjno-Kadrowa
Galerie
· Galerie zdjęć
· Sprzęt pożarniczy
Linki

Ostatnie artykuły
Stop! pożarom traw
Sezon grzewczy - pod...
Wymagania dla szkół
Owady - zasady postę...
Wypalanie trawy, sło...
Przetłumacz stronę

Zapobiegajmy pożarom 2017

Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

Zapobiegajmy pożarom”

 

W dniu 15 stycznia 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Brodnicy odbyło się rozstrzygnięcie eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  „Zapobiegajmy Pożarom”. W konkursie wzięło 184 prace mieszkańców powiatu brodnickiego w grupach: przedszkoli, klas 1-3 szkół podstawowych, klas 4-6 szkół podstawowych, klas gimnazjalnych(w tm klas 7 szkół podstawowych) i ponadgimnazjalnych.

 

Komisja w składzie: Maria Mełnicka – przewodnicząca oraz Izabela Nagorzycka i Edward Łukaszewski dokonała zgodnie z obowiązującym regulaminem  konkursu oceny nadesłanych prac i ustaliła laureatów W poszczególnych kategoriach wiekowych:

GRUPA I      [przedszkola]

Zgłoszono 35 prac, z których zwyciężyły:

Nadany tytuł

Imię i nazwisko

Placówka

Laureat

PAWEŁ GROCHOCKI

Szkoła Podstawowa w Strzygach

Laureat

MICHALINA OLSZEWSKA

Przedszkole Samorządowe w Jabłonowie Pom.

Laureat

MARCEL PARADOWSKI

Szkoła Podstawowa w Jajkowie

Laureat

SANDRA KACZMARCZYK

Szkoła Podstawowa w Brzoziu

Laureat

KAROL LEMPEK

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Brodnicy

GRUPA II         [klasy I – III]

Zgłoszono 63 prac, z których zwyciężyły:

Nadany tytuł

Imię i nazwisko

Placówka

Laureat

MAJA CIBORSKA

Szkoła Podstawowa nr 7 w Brodnicy

Laureat

LENA LEWANDOWSKA

Szkoła Podstawowa nr 7 w Brodnicy

Laureat

DOMINIK LASKOWSKI

Szkoła Podstawowa w Nieżywięciu

Laureat

KRYSTIAN CHOJNACKI

Szkoła Podstawowa w Jajkowie

Laureat

POLA JANKOWSKA

Szkoła Podstawowa w Szabdzie

 GRUPA III    [klasy IV – VI]

Zgłoszono 46 prac, z których zwyciężyły:

Nadany tytuł

Imię i nazwisko

Placówka

Laureat

ANNA DOBROSIELSKA

Szkoła Podstawowa w Jabłonowie Pomorskim

Laureat

FILIP SZCZEPANIAK

Szkoła Podstawowa w Jabłonowie Pomorskim

Laureat

NATALIA GOŁAWSKA

Szkoła Podstawowa w Świedziebni

Laureat

KAROL WIERZBICKI

Szkoła Podstawowa w Świedziebni

Laureat

KAMIL WARACHOWSKI

Szkoła Podstawowa nr 4 w Brodnicy

GRUPA IV       [klasy VII – VIII i klasy gimnazjalne]

Zgłoszono 35 prac, z których zwyciężyły:

Nadany tytuł

Imię i nazwisko

Placówka

Laureat

MARCIN PAPROCKI

SZKOŁA PODSTAWOWA W GÓRALACH

Laureat

MARTA PODEMSKA

Gimnazjum w Jabłonowie Pomorskim

Laureat

BARTŁOMIEJ TRĘDOWICZ

Gimnazjum w Brzoziu

Laureat

MIŁOSZ CZEPEK

Szkoła Podstawowa w Jajkowie

Laureat

KAROLINA TOCZYSKA

Gimnazjum w Szczuce

Zwycięskie prace zostały zakwalifikowane na eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”, a osoby, które dzieła wykonały, uzyskały tytuł Laureata Eliminacji Powiatowych Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom” w Brodnicy.

Ponadto Komisja postanowiła dodatkowo wyróżnić i nagrodzić następujące osoby:

GRUPA I      [przedszkola]

Forma nagrody

Imię i nazwisko

Placówka

wyróżnienie

HUBERT MALINOWSKI

Oddział Przedszkolny w Kruszynach

wyróżnienie

MIKOŁAJ BRZÓSKA

Zespół Szkół w Górznie, oddział „0”

wyróżnienie

MICHALINA KALWASIŃSKA

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Brodnicy

GRUPA II     [klasy I – III]

Forma nagrody

Imię i nazwisko

Placówka

wyróżnienie

KACPER STOCKI

Szkoła Podstawowa w Strzygach

wyróżnienie

EMILIA JANOWSKA

Szkoła Podstawowa w Brzoziu

wyróżnienie

WERONIKA STOGOWSKA

Szkoła Podstawowa w Świedziebni

                GRUPA III        [klasy IV – VI]

Forma nagrody

Imię i nazwisko

Placówka

wyróżnienie

KAROLINA TRENDOWICZ

Szkoła Podstawowa w Gortatowie

wyróżnienie

WERONIKA JANASZ

Szkoła Podstawowa nr 4 w Brodnicy

 

GRUPA IV       [klasy VII – VIII i klasy gimnazjalne]

Forma nagrody

Imię i nazwisko

Placówka

wyróżnienie

MAJA KUCIŃSKA

Gimnazjum nr 2 w Brodnicy

wyróżnienie

KAJA MALISZEWSKA

Szkoła Podstawowa nr 3 w Brodnicy

 

                Laureaci konkursu w obecności dh Zigniewa Sosnowskiego – Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP w Brodnicy, Pana Mariusza Klonowskiego – Wicestarosty Brodnickiego oraz bryg. Piotra Rutkowskiego – Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Brodnicy otrzymali nagrody rzeczowe które ufundowano dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Brodnicy oraz ze środków własnych Zarządu Oddziału Powiatowego.

 

Prace wykonane przez laureatów zostały zakwalifikowane na eliminacje wojewódzkie konkursu.

Znajdź nas na Facebook
Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP
· Skład Zarządu i Komisji Rewizyjnej
· Plan pracy zarządu
· Plan pracy prezydium zarządu
· Kalendarz imprez i uroczystości
· Turniej Wiedzy Pożarniczej
· Sport
· Informacje bieżące
· Galeria
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Korpus Służby Cywilnej
· Informacje
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
KSRG
· Zadania
· Struktura
· Zintegrowane Stanowisko Kierowania
· Szkolenie OSP
· Zawody OSP
Statystyka
· Statystyka roczna
· Działania ratownicze