Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Download
Linki
Kategorie newsów
Kontakt
Szukaj
Redakcja
Event Calendar
PictureFlow Gallery
RODO
Komenda
· Słowem wstępu
· Kierownictwo
· Dane teleadresowe
· Służba i praca
· Zamówienia publiczne
· Modernizacje
· Do pobrania
· BIP
Struktura
· JRG
· Wydział Operacyjno-Rozpoznawczy
· Sekcja Kwatermistrzowsko-Techniczna
· Sekcja Finansów
· Sekcja Organizacyjno-Kadrowa
Galerie
· Galerie zdjęć
· Sprzęt pożarniczy
Linki

Ostatnie artykuły
Stop! pożarom traw
Sezon grzewczy - pod...
Wymagania dla szkół
Owady - zasady postę...
Wypalanie trawy, sło...
Przetłumacz stronę

Turniej wiedzy 2012
Aktualności

Na podstawie Regulaminu Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w dniu 23 marca 2012 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brodnicy odbyły się eliminacje powiatowe OTWP "Młodzież zapobiega pożarom". Nad przebiegiem rywalizacji czuwało jury w składzie:

  1. st. kpt. Piotr Zacharski – przedstawiciel PSP w Brodnicy,
  2. mł. asp. Krzysztof Natucki – przedstawiciel Komenda Powiatowa PSP,
  3. mł. asp. Małgorzata Kur – przedstawiciel Komenda Powiatowa PSP,

Poniższa tabela przedstawia liczbę punktów jaką uzyskali uczestnicy:

 

w I grupie wiekowej (szkoły podstawowe):

L.p.

Im ię i nazwisko uczestnika

Szkoła

Gmina

Ilość punktów

1

Barbara Kozikowska

ZS w Zbicznie

Zbiczno

28

2

Zuzanna Lubczyńska

ZS w Pokrzydowie

Zbiczno

23

3

Kacper Osiński

SP w Gortatowie

Brodnica

28

4

Piotr Jankowski

SP w Gortatowie

Brodnica

24

5

Daria Szeluga

ZS w Górznie

Górzno

16

6

Grzegorz Czaja

ZS w Górznie

Górzno

12

7

Paulina Prusak

SP w Wielkim Leżnie

Brzozie

23

8

Joanna Paczkowska

SP w Brzoziu

Brzozie

21

9

Mateusz Zadrożny

SP w Nieżywięciu

Bobrowo

23

10

Marcin Rewald

SP w Nieżywięciu

Bobrowo

19

11

Aleksandra Wróblewska

SP w Strzygach

Osiek

21

12

Tomasz Bekier

SP w Strzygach

Osiek

22

13

Maciej Kania

SP w Jabłonowie Pom.

Jabłonowo P.

25

14

Kacper Dąbrowski

SP w Jabłonowie Pom.

Jabłonowo P.

19

15

Łukasz Wiśniewski

SP w Świedziebni

Świedziebnia

21

16

Dawid Piekarski

SP w Michałkach

Świedziebnia

22

 

 

w II grupie wiekowej (szkoły gimnazjalne):

L.p.

Imię i nazwisko uczestnika

Szkoła

Gmina

Ilość punktów

1

Michał Żuchowski

Gimnazjum nr 1 w Brodnicy

m. Brodnica

23

2

Paweł Nass

Gimnazjum nr 1 w Brodnicy

m. Brodnica

29

3

Tomasz Wroński

Gimnazjum w Jabłonowie P.

Jabłonowo P.

24

4

Rafał Szczech

Gimnazjum w Jabłonowie P.

Jabłonowo P.

23

5

Dominika Leśniewska

Zespół Szkół w Pokrzydowie

Zbiczno

34

6

Wojciech Zawieracz

Zespół Szkół w Pokrzydowie

Zbiczno

28

7

Kinga Zarębska

Gimnazjum w Jastrzębiu

Bartniczka

21

8

Kamil Kłosowski

Gimnazjum w Jastrzębiu

Bartniczka

23

9

Paulina Zakrzewska

Gimnazjum w Szczuce

Brodnica

21

10

Agnieszka Hein

Gimnazjum w Szczuce

Brodnica

23

11

Marta Stypułkowska

Gimnazjum w Bobrowie

Bobrowo

23

12

Natalia Dec

Gimnazjum w Bobrowie

Bobrowo

30

13

Patrycja Laskowska

Zespół Szkół w Górznie

Górzno

22

14

Agata Nadarzewska

Zespół Szkół w Górznie

Górzno

22

15

Dominika Badaczewska

Gimnazjum w Brzoziu

Brzozie

23

16

Marcin Malinowski

Gimnazjum w Brzoziu

Brzozie

16

17

Natalia Kulwicka

Gimnazjum w Świedziebni

Świedziebna

24

18

Damian Kostkiewicz

Gimnazjum w Świedziebni

Świedziebna

19

 

w III grupie wiekowej (szkoły ponadgimnazjalne):

L.p.

Imię i nazwisko uczestnika

Szkoła

Gmina

Ilość punktów

1

Paweł Leśniewski

I LO w Brodnicy

 

16

2

Łukasz Kuczyński

I LO w Brodnicy

 

22

3

Natalia Dywicka

ZSR w Brodnicy

 

17

4

Agnieszka Kaczmarska

ZSR w Brodnicy

 

18

5

Karolina Woźniak

III LO w Brodnicy

 

19

6

Aneta Dec

III LO w Brodnicy

 

31

7

Katarzyna Hermanowska

ZSZ w Brodnicy

 

15

8

Urszula Łukowska

ZSZ w Brodnicy

 

16

9

Dawid Sierdziński

ZS w Jabłonowie

 

29

 

Do eliminacji ustnych zakwalifikowano 3 uczniów z największą liczbą punktów w kategorii szkół podstawowych, 3 uczniów z największą liczbą punktów w kategorii szkół gimnazjalnych oraz 3 uczniów z największą liczbą punktów w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

W wyniku rozgrywek finałowych (ustnych) kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:

I grupa wiekowa (szkoły podstawowe):

  1. Barbara Kozikowska,
  2. Maciej Kania,
  3. Kacper Osiński,

II grupa wiekowa (szkoły gimnazjalne):

  1. Dominika Leśniewska,
  2. Paweł Nass,
  3. Natalia Dec,

III grupa wiekowa (szkoły ponadgimnazjalne):

  1. Dawid Sierdziński,
  2. Aneta Dec,
  3. Łukasz Kuczyński,

W wyniku przeprowadzonych eliminacji powiatowych następujący uczestnicy zakwalifikowali się do eliminacji na szczeblu wojewódzkim:

  1. Barbara Kozikowska - w I grupie wiekowej (szkoły podstawowe),
  2. Dominika Leśniewska - w II grupie wiekowej (szkoły gimnazjalne),
  3. Dawid Sierdziński - w III grupie wiekowej (szkoły ponadgimnazjalne).

 

Wszystkim uczestnikom eliminacji wręczono nagrody książkowe, a laureatom dodatkowo nagrody rzeczowe.

 

Dostępna jest już galeria zdjęć z przebiegu konkursu.

Znajdź nas na Facebook
Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP
· Skład Zarządu i Komisji Rewizyjnej
· Plan pracy zarządu
· Plan pracy prezydium zarządu
· Kalendarz imprez i uroczystości
· Turniej Wiedzy Pożarniczej
· Sport
· Informacje bieżące
· Galeria
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Korpus Służby Cywilnej
· Informacje
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
KSRG
· Zadania
· Struktura
· Zintegrowane Stanowisko Kierowania
· Szkolenie OSP
· Zawody OSP
Statystyka
· Statystyka roczna
· Działania ratownicze