Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Download
Linki
Kategorie newsów
Kontakt
Szukaj
Redakcja
Event Calendar
PictureFlow Gallery
RODO
Komenda
· Słowem wstępu
· Kierownictwo
· Dane teleadresowe
· Służba i praca
· Zamówienia publiczne
· Modernizacje
· Do pobrania
· BIP
Struktura
· JRG
· Wydział Operacyjno-Rozpoznawczy
· Sekcja Kwatermistrzowsko-Techniczna
· Sekcja Finansów
· Sekcja Organizacyjno-Kadrowa
Galerie
· Galerie zdjęć
· Sprzęt pożarniczy
Linki

Ostatnie artykuły
Stop! pożarom traw
Sezon grzewczy - pod...
Wymagania dla szkół
Owady - zasady postę...
Wypalanie trawy, sło...
Przetłumacz stronę

Konkurs Plastyczny "Zapobiegajmy pożarom"

 19 grudnia 2012r. w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Brodnicy odbyło się ogłoszenie

wyników eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”.

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyły następujące osoby:

GRUPA I         [przedszkola]

Zgłoszono 42 prace, z których wyróżniono:

 

Imię i nazwisko

Placówka

1

Zofia Wandzlewicz

Ośrodek Edukacji Przedszkolnej w Brzoziu

2

Bartosz Cieszyński

Przedszkole im. M. Konopnickiej w Brodnicy

3

Wanda Czajkowska

Oddział Przedszkolny w Gołkowie

wyróżnienie

Martyna Ciesielska

Oddział Przedszkolny w Mszanie

wyróżnienie

Weronika Iwańska

Przedszkole im. M. Konopnickiej w Brodnicy

GRUPA II        [klasy I – III]

Zgłoszono 45 prac, z których wyróżniono:

Miejsce

Imię i nazwisko

Placówka

1

Łukasz Łęgowski

Szkoła Podstawowa nr 7 w Brodnicy

2

Igor Michalak

Szkoła Podstawowa w Jabłonowie Pomorskim

3

Marika Ninierza

Szkoła Podstawowa im. Królewny Anny Wazównej w Gorczenicy

Wyróżnienie

Lubińska Nikola

Szkoła Podstawowa w Łaszewie

Wyróżnienie

Klóskowska Zuzanna

Szkoła Podstawowa w Łaszewie

GRUPA III      [klasy IV – VI]

Zgłoszono 55 prac, z których wyróżniono:

Miejsce

Imię i nazwisko

Placówka

1

Julia Gajda

Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Miesiączkowie

2

Dominika Kowalska

Szkoła Podstawowa w Nieżywięciu

3

Oskar Kwiatkowski

Szkoła Podstawowa nr 4 w Brodnicy

Wyróżnienie

Monika Bekier

Szkoła Podstawowa w Strzygach

Wyróżnienie

Wojciech Knuth

Szkoła Podstawowa nr 4 w Brodnicy

GRUPA IV      [klasy gimnazjalne]

Zgłoszono 24 prace, z których wyróżniono:

Miejsce

Imię i nazwisko

Placówka

1

Paulina Zakrzewska

Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szczuce

2

Klaudia Wysocka

Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szczuce

3

Wiktoria Murawska

Gimnazjum w Jabłonowie Pomorskim

Wyróżnienie

Monika Lejpamer

Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szczuce

Wyróżnienie

Magdalena Wiśniewska

Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Świedziebni

GRUPA V         [klasy ponadgimnazjalne]

Zgłoszono 5 prac, z których wyróżniono:

Miejsce

Imię i nazwisko

Placówka

1

Lawinia Chojnowska

Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Jabłonowie Pomorskim

2

Aleksandra Jurzyk

Zespół Szkół Rolniczych w Brodnicy

3

Sylwia Zielińska

Zespół Szkół Rolniczych w Brodnicy

Wyróżnienie

Joanna Weiss

Zespół Szkół Rolniczych w Brodnicy

 

Wyróżnione prace zostały zakwalifikowane na eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”.

Zapraszamy do galerii zadjęć prac laureatów eliminacji powiatowych konkursu "Zapobiegajmy pożarom".


Znajdź nas na Facebook
Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP
· Skład Zarządu i Komisji Rewizyjnej
· Plan pracy zarządu
· Plan pracy prezydium zarządu
· Kalendarz imprez i uroczystości
· Turniej Wiedzy Pożarniczej
· Sport
· Informacje bieżące
· Galeria
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Korpus Służby Cywilnej
· Informacje
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
KSRG
· Zadania
· Struktura
· Zintegrowane Stanowisko Kierowania
· Szkolenie OSP
· Zawody OSP
Statystyka
· Statystyka roczna
· Działania ratownicze