Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Download
Linki
Kategorie newsów
Kontakt
Szukaj
Redakcja
Event Calendar
PictureFlow Gallery
RODO
Komenda
· Słowem wstępu
· Kierownictwo
· Dane teleadresowe
· Służba i praca
· Zamówienia publiczne
· Modernizacje
· Do pobrania
· BIP
Struktura
· JRG
· Wydział Operacyjno-Rozpoznawczy
· Sekcja Kwatermistrzowsko-Techniczna
· Sekcja Finansów
· Sekcja Organizacyjno-Kadrowa
Galerie
· Galerie zdjęć
· Sprzęt pożarniczy
Linki

Ostatnie artykuły
Stop! pożarom traw
Sezon grzewczy - pod...
Wymagania dla szkół
Owady - zasady postę...
Wypalanie trawy, sło...
Przetłumacz stronę

Turniej Wiedzy Pożarniczej 2013

Jury eliminacji powiatowych w Brodnicy w składzie:

  1. st. kpt. Piotr Zacharski – przedstawiciel PSP w Brodnicy,
  2. mł. asp. Małgorzata Kur – przedstawiciel Komenda Powiatowa PSP,
  3. Marosz Andrzejczak – przedstawiciel ZOP ZOSP RP w Brodnicy

stwierdza, że w eliminacjach pisemnych brali udział następujący uczestnicy, którzy uzyskali następującą liczbę punktów:

 

w I grupie wiekowej (szkoły podstawowe):

 

L.p.

Imię i nazwisko uczestnika

Szkoła

Gmina

Ilość punktów

1.

Kacper Dąbrowski

SP Jabłonowo Pomorskie

Jabłonowo

28

2.

Angelika Sokołowska

SP w Gorczenicy

Brodnica

26

3.

Maciej Kania

SP Jabłonowo Pomorskie

Jabłonowo

25

 

Julia Mieczyńska

SP w Drużynach

Bobrowo

25

4.

Iwona Błażejewska

SP w Wielkim Leźnie

Brzozie

24

 

Zuzanna Lubczyńska

ZS w Pokrzydowie

Zbiczno

24

 

Krzysztof Wiśniewski

SP w Nieżywięciu

Bobrowo

24

5.

Michał Meller

SP w Jajkowie

Brzozie

23

6.

Monika Bekier

SP w Strzygach

Osiek

22

 

Nikolina Szczepańska

SP w Janowie

Świedziebnia

22

7.

Aleksandra Wróblewska

SP w Strzygach

Osiek

21

 

Monika Aranowska

ZS w Zbicznie

Zbiczno

21

8.

Natalia Wilary

SP w Szabdzie

Brodnica

20

9.

Wiktoria Seroczyńska

SP w Górznie

Górzno

19

10.

Filip Drozdowski

SP w Janowie

Świedziebnia

15

11.

Zuzanna Żuk

SP w Górznie

Górzno

14

 

 w II grupie wiekowej (szkoły gimnazjalne):

 

L.p.

Imię i nazwisko uczestnika

Szkoła

Gmina

Ilość punktów

1.

Dominika Leśniewska

Zespół Szkół w Pokrzydowie

Zbiczno

37

2.

Maja Szulc

Gimnazjum nr 2 w Brodnicy

m. Brodnica

36

3.

Damian Wronkowski

Gimnazjum nr 1 w Brodnicy

m. Brodnica

32

4.

Kacper Osiński

Gimnazjum w Szczuce

Brodnica

27

5.

Barbara Kozikowska

Zespół Szkół w Zbicznie

Zbiczno

26

 

Marcin Malinowski

Gimnazjum w Brzoziu

Brzozie

26

 

Agnieszka Hein

Gimnazjum w Szczuce

Brodnica

26

6.

Sebastian Zagórski

Gimnazjum w Bobrowie

Bobrowo

24

 

Milena Dąbrowska

Gimnazjum w Bobrowie

Bobrowo

24

7.

Andżelika Głowacka

Gimnazjum w Świedziebni

Świedziebnia

19

 

Daria Szeluga

Gimnazjum w Górznie

Górzno

19

8.

Tomasz Bekier

Gimnazjum w Osieku

Osiek

18

9.

Natalia Bielik

Gimnazjum w Jabłonowie

Jabłonowo

17

10.

Natalia Kulwicka

Gimnazjum w Świedziebni

Świedziebnia

15

11.

Grzegorz Czaja

Gimnazjum w Górznie

Górznie

11

 

Rafał Szczech

Gimnazjum w Jabłonowie

Jabłonowo

11

 

w III grupie wiekowej (szkoły ponadgimnazjalne):

 

L.p.

Imię i nazwisko uczestnika

Szkoła

Gmina

Ilość punktów

1

Damian Barczewski

ZSZ Brodnica

 

30

2

Magdalena Zielaskiewicz

I LO w Brodnicy

 

29

 

Dawid Sierdziński

ZS w Jabłonowie Pom.

 

29

3.

Wojciech Zawieracz

ZSZ Brodnica

 

28

4.

Paweł Nass

I LO Brodnica

 

24

5.

Mateusz Bulera

ZS w Jabłonowie Pom.

 

23

 

Natalia Dec

III LO

 

23

6.

Marta Stypułkowska

III LO

 

19

7.

Kamila Bąkowska

ZSR

 

18

8.

Sylwia Zielińska

ZSR

 

16

 

         Do eliminacji ustnych zakwalifikowano 4 uczniów z największą liczbą punktów w kategorii szkół podstawowych, 4 uczniów z największą liczbą punktów w kategorii szkół gimnazjalnych oraz 4 uczniów z największą liczbą punktów w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

         W wyniku rozgrywek finałowych (ustnych) kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:

 

I grupa wiekowa (szkoły podstawowe):

  1. Maciej Kania – Szkoła Podstawowa w Jabłonowie Pomorskim
  2. Kacper Dąbrowski – Szkoła Podstawowa w Jabłonowie Pomorskim
  3. Angelika Sokołowska – Szkoła Podstawowa w Gorczenicy
  4. Julia Mieczyńska – Szkoła Podstawowa w Drużynach

II grupa wiekowa (szkoły gimnazjalne):

  1. Dominika Leśniewska – Zespół Szkół w Pokrzydowie
  2. Damian Wronkowski – Gimnazjum nr 1 w Brodnicy
  3. Maja Szulc – Gimnazjum nr 2 w Brodnicy
  4. Kacper Osiński – Gimnazjum w Szczuce

III grupa wiekowa (szkoły ponadgimnazjalne):

  1. Damian Barczewski – ZSZ Brodnica
  2. Dawid Sierdziński – ZS w Jabłonowie Pomorskim
  3. Magdalena Zielaskiewicz – I LO w Brodnicy
  4. Wojciech Zawieracz – ZSZ Brodnica

 

         W wyniku przeprowadzonych eliminacji powiatowych następujący uczestnicy zakwalifikowali się do eliminacji na szczeblu wojewódzkim:

  1.  – Maciej Kania - w I grupie wiekowej (szkoły podstawowe),
  2.  – Dominika Leśniewska - w II grupie wiekowej (szkoły gimnazjalne),
  3.  – Damian Barczewski - w III grupie wiekowej (szkoły ponadgimnazjalne).

 

Wszystkim uczestnikom eliminacji wręczono nagrody książkowe, a laureatom atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

W trakcie turnieju przeprowadzono również Powiatowy Przegląd Kronik Ochotniczych Straży Pożarnych oraz spotkanie kronikarzy.

Podczas uroczystości, w ramach  kampanii Państwowej Straży Pożarnej „NIE DLA CZADU”,  przekazano przedstawicielom Rodzinnych Domów Dziecka z Jabłonowa, Górzna oraz Fijałek czujniki tlenku węgla które zostały ufundowane przez Fundację „ORLEN” „Dar Serca”.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przebiegu eliminacji powiatowych
OTWP "Młodzież zapobiega pożarom".

Znajdź nas na Facebook
Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP
· Skład Zarządu i Komisji Rewizyjnej
· Plan pracy zarządu
· Plan pracy prezydium zarządu
· Kalendarz imprez i uroczystości
· Turniej Wiedzy Pożarniczej
· Sport
· Informacje bieżące
· Galeria
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             
Korpus Służby Cywilnej
· Informacje
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
KSRG
· Zadania
· Struktura
· Zintegrowane Stanowisko Kierowania
· Szkolenie OSP
· Zawody OSP
Statystyka
· Statystyka roczna
· Działania ratownicze