Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Download
Linki
Kategorie newsów
Kontakt
Szukaj
Redakcja
Event Calendar
PictureFlow Gallery
RODO
Komenda
· Słowem wstępu
· Kierownictwo
· Dane teleadresowe
· Służba i praca
· Zamówienia publiczne
· Modernizacje
· Do pobrania
· BIP
Struktura
· JRG
· Wydział Operacyjno-Rozpoznawczy
· Sekcja Kwatermistrzowsko-Techniczna
· Sekcja Finansów
· Sekcja Organizacyjno-Kadrowa
Galerie
· Galerie zdjęć
· Sprzęt pożarniczy
Linki

Ostatnie artykuły
Stop! pożarom traw
Sezon grzewczy - pod...
Wymagania dla szkół
Owady - zasady postę...
Wypalanie trawy, sło...
Przetłumacz stronę

Turniej Wiedzy Pożarniczej 2014

 

 

28 marca 2014 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brodnicy odbyły się eliminacje powiatowe OTWP "Młodzież zapobiega pożarom"

Jury eliminacji powiatowych w Brodnicy w składzie:

  1. mł.bryg Piotr Zacharski – przedstawiciel KP PSP w Brodnicy,

  2. mł. asp. Krzysztof Natucki – przedstawiciel KP PSP w Brodnicy,

  3. asp. Małgorzata Kur – przedstawiciel K P PSP w Brodnicy,

  4. Marosz Andrzejczak – przedstawiciel Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP Brodnica,

stwierdza, że w eliminacjach pisemnych brali udział następujący uczestnicy, którzy uzyskali następującą liczbę punktów:

 

w I grupie wiekowej (szkoły podstawowe):

 

L.p.

Im ię i nazwisko uczestnika

Szkoła

Gmina

Ilość punktów

1

Adrian Rumiński

ZS w Zbicznie

Zbiczno

26

2

Nicol Łapińska

SP w Nieżywięciu

Bobrowo

22

3

Elżbieta Otręba

SP w Wielkim Leźnie

Brzozie

22

4

Przemysław Kędziorski

SP w Wielkim Leźnie

Brzozie

21

5

Kacper Dolecki

ZS w Zbicznie

Zbiczno

19

6

Emilia Rumińska

SP w Szabdzie

Brodnica

18

7

Mikołaj Więczkowski

SP w Strzygach

Osiek

18

8

Natalia Lichnerowicz

SP w Gortatowie

Brodnica

18

9

Adrian Skonieczka

SP w Janowie

Świedziebnia

17

10

Sebastian Rutkowski

SP w Świedziebni

Świedziebnia

17

11

Krzysztof Wiśniewski

SP w Nieżywięciu

Bobrowo

16

12

Monika Bekier

SP w Strzygach

Osiek

14

 

w II grupie wiekowej (szkoły gimnazjalne):

 

L.p.

Imię i nazwisko uczestnika

Szkoła

Gmina

Ilość punktów

1

Barbara Kozikowska

ZS w Zbicznie

Zbiczno

31

2

Damian Wronkowski

Gimnazjum nr 1 w Brodnicy

m. Brodnica

28

3

Kacper Osiński

Gimnazjum w Szczuce

Brodnica

27

4

Marcin Malinowski

Gimnazjum w Brzoziu

Brzozie

27

5

Sebastian Zagórski

Gimnazjum im. JP II w Bobrowie

Bobrowo

25

6

Monika Aranowska

ZS w Zbicznie

Zbiczno

24

7

Nikolina Szczepańska

Gimnazjum w Świedziebni

Świedziebnia

22

8

Zuzanna Zawicka

Gimnazjum Nr 2 w Brodnicy

m. Brodnica

21

9

Kajetan Pusz

Gimnazjum im. JP II w Bobrowie

Bobrowo

21

10

Paulina Zakrzewska

Gimnazjum w Szczuce

Brodnica

21

11

Maciej Kania

Gimnazjum M. Kopernika

w Jabłonowie Pomorskim

Jabłonowo Pom.

21

12

Kacper Dąbrowski

Gimnazjum M. Kopernika

w Jabłonowie Pomorskim

Jabłonowo Pom.

18

13

Dominika Badaczewska

Gimnazjum w Brzoziu

Brzozie

16

14

Tomasz Bekier

Gimnazjum im. JP II w Osieku

Osiek

14

15

Aleksandra Wróblewska

Gimnazjum im. JP II w Osieku

Osiek

14

16

Filip Drozdowski

Gimnazjum w Świedziebni

Świedziebnia

10

 

w III grupie wiekowej (szkoły ponadgimnazjalne):

 

L.p.

Imię i nazwisko uczestnika

Szkoła

Gmina

Ilość punktów

1

Magdalena Zielaskiewicz

I LO w Brodnicy

Brodnica

29

2

Dominika Leśniewska

I LO w Brodnicy

Brodnica

27

3

Dawid Sierdziński

ZS w Jabłonowie Pomorskim

Jabłonowo Pomorskie

26

4

Mateusz Kotewicz

ZSZ w Brodnicy

Brodnica

21

5

Maciej Wieczorkowski

III LO w Brodnicy

Brodnica

19

6

Patrycja Żulewska

ZSR w Brodnicy

Brodnica

18

7

Wojciech Zawieracz

ZSZ w Brodnicy

Brodnica

18

8

Kinga Bartłomiejus

III LO w Brodnicy

Brodnica

16

9

Marzena Podsiadła

ZSR w Brodnicy

Brodnica

16

10

Mateusz Uciński

ZS w Jabłonowie Pomorskim

Jabłonowo Pomorskie

15

 

Do eliminacji ustnych zakwalifikowano 3 uczniów z największą liczbą punktów w kategorii szkół podstawowych, 3 uczniów z największą liczbą punktów w kategorii szkół gimnazjalnych oraz 3 uczniów z największą liczbą punktów w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

W wyniku rozgrywek finałowych (ustnych) kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:

I grupa wiekowa (szkoły podstawowe):

  1. Adrian RUMIŃSKI,

  2. Nicol ŁAPIŃSKA,

  3. Elżbieta OTRĘBA,

II grupa wiekowa (szkoły gimnazjalne):

  1. Barbara KOZIKOWSKA,

  2. Damian WRONKOWSKI,

  3. Kacper OSIŃSKI,

III grupa wiekowa (szkoły ponadgimnazjalne):

  1. Dominika LEŚNIEWSKA,

  2. Dawid SIERDZIŃSKI,

  3. Magdalena ZIELASKIEWICZ,

 

 

W wyniku przeprowadzonych eliminacji powiatowych następujący uczestnicy zakwalifikowali się do eliminacji na szczeblu wojewódzkim:

  1. Adrian RUMIŃSKI - w I grupie wiekowej (szkoły podstawowe),

  2. Barbara KOZIKOWSKA - w II grupie wiekowej (szkoły gimnazjalne),

  3. Dominika LEŚNIEWSKA - w III grupie wiekowej (szkoły ponadgimnazjalne).

Wszystkim uczestnikom eliminacji wręczono nagrody , a laureatom atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

 


Znajdź nas na Facebook
Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP
· Skład Zarządu i Komisji Rewizyjnej
· Plan pracy zarządu
· Plan pracy prezydium zarządu
· Kalendarz imprez i uroczystości
· Turniej Wiedzy Pożarniczej
· Sport
· Informacje bieżące
· Galeria
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Korpus Służby Cywilnej
· Informacje
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
KSRG
· Zadania
· Struktura
· Zintegrowane Stanowisko Kierowania
· Szkolenie OSP
· Zawody OSP
Statystyka
· Statystyka roczna
· Działania ratownicze